Wedstrijden - Enkel

Circuit:
Toernooi:
Soort:  
Ondergrond:
 
  
  
  
  

Klik op achter een toernooi of wedstrijd voor de details en bijbehorende artikelen, beelden en foto's

Toernooi Start Ronde Tegenstandster Uitslag
2004
Luxemburg JC
Grade 1, Hardcourt
Details 15 nov
2004
R32 Radwanska, Urszula 6-2 6-0  
R16 Philipe, Lynn 6-3 6-3  
Q Pinto, Vanessa 7-63 6-0  
S Buzarnescu, Mihaela 6-2 6-4  
F Wozniacki, Caroline 4-6 6-2 6-2  
 
US Open
Grade A, Hardcourt
Details 5 sep
2004
R64 Morita, Ayumi 6-0 6-4 Details
R32 Poutchkova, Olga 6-3 7-5 Details
R16 Gojnea, Madalina 6-4 6-4 Details
Q Erakovic, Marina 6-4 6-3 Details
S Azarenka, Victoria 1-6 7-65 6-4 Details
F Kirkland, Jessica 6-1 6-1 Details
 
Canadian Open
Grade 1, Hardcourt
Details 30 aug
2004
R32 Errani, Sara 6-4 5-7 6-2  
R16 Dubois, Stephanie 6-3 2-6 3-6  
 
Wimbledon
Grade A, Gras
Details 26 jun
2004
R64 Szavay, Agnes 6-3 6-1 Details
R32 Thyssen, Nicole 6-1 6-0 Details
R16 Kotkina, Irina 6-2 6-2 Details
Q Lukic, Vojislava 6-1 6-2 Details
S Bondarenko, Kateryna 6-71 6-1 4-6 Details
 
Roehampton
Grade 1, Gras
Details 21 jun
2004
R64 Tsang, Katrina 6-4 6-3  
R32 Niculescu, GabriŽla 6-0 6-1  
R16 Kudryavtseva, Alla 6-1 6-4  
Q Ancic, Sanja 6-3 6-2  
S Niculescu, Monica 6-4 4-6 6-0  
F Erakovic, Marina 6-4 6-4  
 
Roland Garros
Grade A, Gravel
Details 31 mei
2004
R64 Sun, Shengnan 6-3 6-0 Details
R32 Grebenyuk, Evgenia 5-7 7-65 6-2 Details
R16 Huck, Violette 4-6 7-5 6-1 Details
Q Bacsinszky, Timea 3-6 6-2 6-8 Details
 
Milaan
Grade A, Gravel
Details 17 mei
2004
R64 Tatishvili, Anna 6-2 6-4  
R32 Sabino, Lisa 6-3 6-4  
R16 Gojnea, Madalina 7-5 3-6 6-4  
Q Kulikova, Regina 2-6 6-1 6-3  
S Azarenka, Victoria 6-1 4-6 3-6  
 
Salsomaggiore
Grade 2, Gravel
Details 26 apr
2004
R32 Paszek, Tamira 6-2 6-3  
R16 Vallverdu, Laura 6-1 6-4  
Q Verardi, Verdiana 6-4 6-3  
S Govortsova, Olga 5-7 3-6  
 
KroatiŽ
Grade 1, Gravel
Details 29 mrt
2004
R64 Hercog, Polona 6-0 6-1  
R32 Aleksova, Ira 6-2 6-1  
R16 Pinto, Vanessa 7-61 6-3  
Q Verardi, Verdiana 6-1 6-2  
S Niculescu, Monica 6-4 2-6 2-6  
 
Beieren
Grade 2, Tapijt
Details 23 feb
2004
R32 Claes, Shana 6-4 6-4  
R16 Petukhova, Anastasia 6-4 5-7 7-5  
Q Rybarikova, Magdalena 6-4 6-2  
S Bacsinszky, Timea 6-3 6-3  
F Szavay, Agnes 6-3 6-3  
2003
 
Orange Bowl
Grade A, Hardcourt
Details 15 dec
2003
R64 Mitchell, Michelle 6-1 6-1  
R32 Uberoi, Shikha 2-6 6-4 2-6  
 
USTA
Grade 1, Hardcourt
Details 8 dec
2003
R32 Poutchkova, Olga 2-6 7-64  
 
US Open
Grade A, Hardcourt
Details 30 aug
2003
R64 Marcio, Krysty 6-2 6-1  
R32 Tsutskova, Olena 6-4 6-1  
R16 Vaidisova, Nicole 6-2 6-3  
Q Golovin, Tatiana 6-1 6-4  
S Avants, Cory Ann 6-2 6-2  
F Flipkens, Kirsten 3-6 5-7  
 
Canadian Open
Grade 1, Hardcourt
Details 25 aug
2003
R32 Du, Rui 6-0 7-5  
R16 Marama, Eden 6-3 7-62  
Q Govortsova, Olga 2-6 6-2 7-63  
S Golovin, Tatiana 6-3 6-3  
F Flipkens, Kirsten 4-6 6-4 6-4  
 
Wimbledon
Grade A, Gras
Details 28 jun
2003
R64 Czafikova, Kristina 6-4 3-6 6-1  
R32 Safarova, Lucie 4-6 6-3 6-4  
R16 Chakvetadze, Anna 6-1 4-6 6-8  
 
Roehampton
Grade 1, Gras
Details 22 jun
2003
R64 Kerber, Angelique 6-2 6-3 Details
R32 Domachowska, Marta 4-6 6-71 Details
 
Roland Garros
Grade A, Gravel
Details 1 jun
2003
R64 Yakimova, Anastasia 6-1 6-4 Details
R32 Ichim, Iris 7-65 6-2  
R16 El Tabakh, Heidi 6-4 6-2  
Q Sescioreanu, Delia 6-4 1-6 6-4  
S Dushevina, Vera 4-6 3-6  
 
Milaan
Grade A, Gravel
Details 19 mei
2003
R64 Grebenyuk, Evgenia 6-1 6-3  
R32 Vaidisova, Nicole 7-60 4-6 6-4  
R16 Bondarenko, Kateryna 6-4 1-6 6-2  
Q Flipkens, Kirsten 6-2 3-1 opg.  
S Kutuzova, Victoria 7-5 6-4  
F Bohmova, Katerina 7-68 6-1  
 
Santa Croce
Grade 1, Gravel
Details 12 mei
2003
R32 Bardina, Vasilisa 3-6 6-1 6-1  
R16 Vuckovic, Natasa 6-1 6-1  
Q Ancic, Sanja 7-5 6-3  
S Kudryavtseva, Alla 6-1 6-1  
F Laine, Emma 6-1 6-72 6-4  
 
Salsomaggiore
Grade 2, Gravel
Details 28 apr
2003
R32 Virgili, Alexia 7-64 6-3  
R16 Kotkina, Irina 6-3 6-2  
Q Ferguson, Sophie 6-1 7-63  
S Gabba, Gulia 6-3 6-2  
F Azarenka, Victoria 6-4 6-1  
 
Beieren
Grade 2, Tapijt
Details 26 feb
2003
R32 Perkovic, Korina 5-7 6-0 6-1  
R16 Klaschka, Carmen 6-1 6-4  
Q Kerber, Angelique 6-4 2-6 6-4  
S Chakvetadze, Anna 6-4 3-6 4-6  
 
TsjechiŽ
Grade 2, Tapijt
Details 27 jan
2003
R32 Kapshay, Veronika 6-0 6-3  
R16 Kassens, Maren 6-0 6-2  
Q Kirianova, Ekatarina 7-65 6-3  
S Stanciute, Lina 4-6 6-4 4-6  
 
Coffee Bowl
Grade 1, Hardcourt
Details 1 jan
2003
R32 Duch, GabriŽla 6-2 6-3  
R16 Mircic, Teodora 6-1 6-2  
Q Bacsinszky, Timea 6-1 6-3  
S Klepac, Andreja 7-62 6-1  
F Kleybanova, Alisa 6-3 6-1  
2002
 
Yucatan Cup
Grade A, Hardcourt
Details 22 dec
2002
R64 Dupeiron, Alejandro 6-1 6-0  
R32 Bacsinszky, Timea 6-4 5-7 6-2  
R16 Van Horne, Ali 6-1 6-0  
Q Klepac, Andreja 6-3 6-4  
S Pavic, Nadja 6-4 5-7 6-3  
F Ko, Beier 6-2 6-1  
 
Casablanca
Grade 1, Hardcourt
Details 16 dec
2002
R64 Munoz-Gallegos, Daniela 5-7 6-2 6-0  
R32 Olivos, Ana Cecilia 6-1 6-1  
R16 Ancic, Sanja 6-3 5-7 6-1  
Q Torre, Margot 6-4 6-1  
S Falcon, Megan 7-65 6-0  
F Bacsinszky, Timea 6-4 6-0  
 
Luxemburg JC
Grade 1, Tapijt
Details 11 nov
2002
R64 Vukov, Rita 6-0 6-3  
R32 Flipkens, Kirsten 6-78 6-2 2-6  
 
Hostivar
Grade 2, Gravel
Details 18 sep
2002
R64 Bergmanova, Gabriela 6-1 6-0  
R32 Adanko, Miljana 6-3 6-4  
R16 Karavaeva, Alexandra 6-2 6-2  
Q Vanneste, Charlene 6-4 6-3  
S Peer, Shahar 3-6 4-6  
 
Heiveld
Grade 4, Gravel
Details 20 aug
2002
R32 Grady, Hannah 6-3 6-4  
R16 Jansma, Pasquale 6-2 4-6 6-2  
Q De Laet, Stefanie 6-2 6-1  
S Quercia, Federica   opg.  
 
Hillegom
Grade 5, Gravel
Details 16 jul
2002
R32 Ferreira, Catarina 6-3 6-1  
R16 Van Haasteren, Fleur 6-1 6-1  
Q Condon, Kristy 6-1 6-2  
S Smolders, Claudia 6-3 6-2  
F Kimmelmann, Claudia 7-67 6-2  
 
Leeuwenbergh
Grade 5, Gravel
Details 9 jul
2002
R32 Boonstra, Marrit 6-4 6-0  
R16 Zlotikamin, Efrat 6-2 6-0  
Q O'Brien, Katie 6-4 6-2  
S Lablans, Claire 6-3 6-2  
F Biglmaier, Mareike 7-63 6-1